Nakupte ještě za 2000 Kč a máte dopravu zdarma!

Máte stále hlad? - Expert a „válečník proti obezitě“ přepisuje pravidla hubnutí, diet a zdraví.

hodnocení
Zapomeňte na vše, co jste se učili o držení diet. Známý endokrinolog dr. David Ludwig vysvětluje v knize Máte stále hlad?, proč tradiční diety nefungují, a ukazuje nový radikální plán, který vám pomůže zhubnout bez hladovění, zlepšit zdraví a cítit se báječně.

Více než dvě desetiletí stál dr. Ludwig v čele výzkumu kontroly hmotnosti. Jeho průkopnické studie ukazují, že naše tukové buňky nerostou v důsledku přejídání. Je to přesně naopak – tukové buňky byly naprogramovány k růstu, což nás vede k tomu, abychom se přejídali.
O tom, kolik kil přiberete, nebo ztratíte, tedy rozhodují tukové buňky. Nízkotučné diety pracují proti vám, protože tukové buňky hromadí více kalorií pro sebe a jen málo jich ponechávají pro zbytek těla. Tento „hladový tuk“ rozjíždí nebezpečný řetězec reakcí, které způsobují, že se cítíte nevyrovnaně a vyhladověle a váš metabolismus se zpomaluje. Když ale kalorie omezíte, situaci ještě zhoršíte, protože vyvstane boj mezi vaší myslí a metabolismem. Takže nakonec přiberete, i když jste chtěli zhubnout.

Expert a „válečník proti obezitě“ přepisuje pravidla týkající se hmotnostního úbytku, diet a zdraví.

Další informace:

  • EAN: 9788075652362
  • Autor: Ludwig David
  • Kategorie: Diety Zdravá výživa Zdravý způsob života
  • Počet stran: 400
  • Nakladatel: Nakladatelství Jota, s. r. o.
Skladem
348 Kč
272 Kč
Ušetříte 76 Kč!