Nakupte ještě za 2000 Kč a máte dopravu zdarma!

Pocta panu Miroslavu Horníčkovi aneb opojné setkání s plzeňákem

hodnocení
Publikace je vyjádřením obdivu Miroslavu Horníčkovi, který by letos v listopadu oslavil sté narozeniny. Patří k nepřehlédnutelným osobnostem naší české národní kultury, její umělecké sféry, k takovým, jejichž odkaz je svým obsahem nadčasový.
Na Miroslava Horníčka vzpomínají jeho přátele i ti, kteří měli tu čest setkat se s ním při společné práci. Výsledkem je, jak věříme, celistvý obraz osobnosti, poskládaný ze střípků a postřehů, svědectví o Miroslavu Horníčkovi - mistru slova, umělci osobitého humoru i hereckého projevu, člověku vyznačujícím se ryzí lidskosti.
Měl upřímně rád ty, pro které psal i vystupoval, s nimž se potkával ve svém soukromí. A celý život miloval svoji rodnou Plzeň ….
Součástí publikace je DVD s filmem „O PLZNI VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ S MIROSLAVEM HORNÍČKEM aneb BÝT PLZEŇÁKEM…“, jediný hraný dokument svého druhu, který Miroslav Horníček natočil v Plzni a o Plzni. Toulky rodným městem pojednal po svém, s humorem i jímavě, divákům střídavě nabízí léčebnou očistu smíchem i své laskavé pohlazení.

Další informace:

Skladem
249 Kč
195 Kč
Ušetříte 54 Kč!